PROFIL KORPORAT

Direktori Kakitangan

Bahagian Khidmat Pengurusan


* Sila tukarkan [at] kepada @ apabila menghantar emel kepada senarai dibawah
Nama/Jawatan
Anis binti Ali Hasan
Pegawai Daerah dan Tanah Melaka Tengah
Norshidah binti Abd Fadir @ Abdul Ghani
Setiausaha Pejabat

Bahagian Khidmat Pengurusan » Unit Pentadbiran & Kewangan

Nama/Jawatan
Siti Mazlina binti Maidin
Ketua Penolong Pegawai Daerah (KP)
Hussin Bin Rasid
Penolong Pegawai Tadbir (Tertinggi)
Zuraidah bt Md Jelas
Ketua Pembantu Tadbir (Tertinggi)
Izuraini binti Md. Zin
Penolong Akauntan
Mohamad Arfizi Amri bin Anuar
PKP
Raihan Binti Abd. Ghafar
Pembantu Tadbir (P/O)
Azizah Binti Ahmad
Penolong Akauntan
Marini Binti Omar
Pembantu Tadbir (Kewangan)
Zaidah Binti Mohd
Pembantu Tadbir (P/O)
Goh Pei Ling
Pembantu Tadbir (P/O)
Ganesan A/L Suppiah
Pembantu Tadbir (P/O)
Kamarulzaman bin Maidin
Pembantu Awam
Siti Sumaiyah Binti Ruslan
Penolong Akauntan
Imran bin Rambeli
Pembantu Awam
Mohd Nasir bin Hamidom
Pemandu
Mohamad Shabirabani bin Ibrahim
Pemandu
Idrus bin Tamby Hitam
Pembantu Awam
Shahrul Nizam bin Md Noor
Pemandu
Tambi bin Mahmud
Pembantu Awam
Nor Hamezi bin Omar
Pembantu Awam
Azahar bin Hj Mizan
Pembantu Awam
Hasim bin Mohamad Said
Pembantu Operasi

Bahagian Khidmat Pengurusan » Unit Teknologi Maklumat

Nama/Jawatan
Marzila Binti Morshed
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat (Kanan)
Siti Fairus Binti Yusof
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Mohd Faizal bin Omar
Juruteknik Komputer
Muhammad Al Azim bin Hasan Basri
Pembantu Tadbir (P/O) Sambilan

Bahagian Khidmat Pengurusan » Unit Majlis dan Keraian

Nama/Jawatan
Khairal Bariah Binti Ibrahim
PPT
Nur Amalia bt Mokshin
Pembantu Tadbir (P/O) Sambilan
Arnie Binti Asri
Pembantu Tadbir (P/O)

Bahagian Khidmat Pengurusan » Unit Keselamatan

Nama/Jawatan
Mohd Mihad Bin Mahadin
Pembantu Tadbir (P/O)

Bahagian Pembangunan Daerah


* Sila tukarkan [at] kepada @ apabila menghantar emel kepada senarai dibawah
Nama/Jawatan
Muhammad Firdaus bin Shariff
Ketua Penolong Pegawai Daerah - KPPD (P)

Bahagian Pembangunan Daerah » Unit Pembangunan Fizikal

Nama/Jawatan
Nasrin Nadirah binti Mohd Sah
Penolong Pegawai Daerah (P2)
Ahmad Shahir bin Othman
Penolong Jurutera (Awam)
Wanie
Penolong Jurutera (Awam)
Nurhuda binti Mohd Yunus
Penolong Jurutera (Awam)
Azman Bin Md. Hussin
Penolong Jurutera (Awam)
Muhammad Razif Bin Md. Said
Penolong Jurutera (Awam)
Nurul Aini binti Nordin
Ketua Pembantu Tadbir Kanan (P)
Mohammed Fauzee Zakuan Bin Othman
Penolong Jurutera (Awam)
Nurbaaiah bt Mohd Jalil
Pembantu Tadbir (P/O) Sambilan
Muhammad Firdaus Bin Baser
Pelukis Pelan Sambilan
Syahirah binti Salleh
Pembantu Tadbir (Sambilan)
Suhadha Binti Megat Zabidi
Penolong Akauntan
Hanizah Binti Kamaludin
Pembantu Tadbir (W)
Rahyu Binti Mahmood
Pembantu Tadbir (P/O)
Mohd Firdaus bin Khana
Pembantu Operasi

Bahagian Pembangunan Daerah » Unit Pembangunan Masyarakat

Nama/Jawatan
Nurhafizah Binti Ahmat
Penolong Pegawai Daerah
Tn. Hj. Mohd Dan Bin Samah
Penghulu Tertinggi
Razali bin Yasin
Penghulu Kanan (NP32) DUN Bachang
Zakaria bin Abu Bakar
Penghulu
Mohmad Nizam Bin Dawood
Penghulu Kanan DUN Sungai Udang
Muhammad Saffuan bin Hashim
Pembantu Tadbir (P/O)
kosong
Penghulu Kanan  DUN Telok Mas
Ayub Bin Husin
Penghulu DUN Ayer Molek
Amrieza Emielia Binti Azemi
Pembantu Tadbir (P/O)
Ali Hasan Ahmad bin Shamsudin
Penghulu
Ruslan Bin Yusoff
Penghulu DUN Kota Laksamana
Chan Kim Ming
Pegawai Kemajuan Kampung
Ismail Bin Ya'acob
Penghulu DUN Klebang
Nurhidayati Binti Abu Bakar
Pembantu Tadbir (P/O)
Nor Azlina Binti Ab Majid
Pembantu Tadbir (P/O)
Zainal Bin Salam
Penghulu DUN Paya Rumput
Aslilah Binti Ramat
Pembantu Tadbir (P/O)
Jefry Bin Ahad
Penghulu DUN Kesidang
Nurul Haiza Binti Abd. Kadir
Pembantu Tadbir (P/O)
Mohd Azizan Bin Daud
Penghulu DUN Ayer Keroh
Iskandar Zulkarnain Bin Mat Jusa
Pembantu Tadbir (P/O)
Ahmad Faizal Bin Othman
Penghulu DUN Duyong
Nur Ain Binti Zainal Abidin
Pembantu Tadbir (P/O)
Aszahari Bin Razak
Penghulu DUN Bukit Baru
Noor Halilah Binti Mohd Hatta
Pembantu Tadbir (P/O)
Siti Azura Binti M. Ali
Pembantu Tadbir (P/O)
Nuraishah Binti Samat
Pembantu Tadbir (P/O)
Mira Edora Binti Anuar
Pembantu Tadbir (P/O)

Bahagian Pembangunan Tanah


* Sila tukarkan [at] kepada @ apabila menghantar emel kepada senarai dibawah
Nama/Jawatan
Ketua Penolong Pegawai Daerah (T)-Kosong
Ketua Penolong Pegawai Daerah (T)

Bahagian Pembangunan Tanah » Unit Pendaftaran

Nama/Jawatan
Azril Eddyra bin Moksan
Pegawai Tadbir dan Diplomatik
Faezah Binti Baba
Penolong Pegawai Tadbir
Mahaniza bt Mahat
Pembantu Tadbir (Kanan)
Siti Mazlina binti Hj Esa
Pembantu Tadbir (Kanan)
Fadzilah Binti Tompang
Pembantu Tadbir (P/O) (KUP)
Siti Nur Hamizah binti Mohd Nor Alhamim
Pembantu Tadbir (P/O)
Nur Ezlia bt Khalidon
Pembantu Tadbir (P/O)
Nur Khusaire bin Nor Abu Hassan
Pembantu Tadbir (P/O)
Norzulaikha bt Mat Ali
Pembantu Tadbir (P/O) (Fly squad)
Shabirah Nazihah bt Abd Ghani
Pembantu Tadbir (P/O) Sambilan
Roslan bin Maharam
Penghantar Notis
Nurul Fatin bt Abd Aziz
Pembantu Tadbir
Nursyahirah bt Hazmi
Pembantu Tadbir
Zulia bt Zakaria
Pembantu Tadbir
Nurasiqin bt Mohamad Nor Izan
Pembantu Tadbir
Nur Athirah bt Azahari
Pembantu Tadbir
Norsa'adah Binti Hamdan
Pembantu Tadbir (P/O)
Nurshuhada Binti Selamat
Pembantu Tadbir (P/O)
Raihana Binti Anuar
Pembantu Tadbir (Kewangan)
Hairina Binti Md Hamdan
Pembantu Tadbir (P/O)
Nur Hermira Binti Khalidon
Penolong Akauntan
Mohd Ali Bin Mokhsen
Pembantu Tadbir (P/O)
Kasim bin Senudin
Penghantar Notis
Khalid bin Husin
Penghantar Notis
Salmah Binti Hussain
Pembantu Tadbir (P/O)
Zulnur Ihsan Sabri bin Abdul Rahman
Pembantu Operasi
Osmera bin Hassan
Pembantu Awam
Harul Hazman bin Hamdan
Pembantu Awam

Bahagian Pembangunan Tanah » Unit Penguatkuasaan dan Teknikal

Nama/Jawatan
Nurul Hayati Binti Munajat
Penolong Pegawai Daerah (T4)
Ruslim Bin Hashim
Penolong Pegawai Tanah (Tertinggi)
Mohd Hamzi Bin Hamzah
Penolong Pegawai Tanah
Khairil Shazri Bin Kasim
Penolong Pegawai Tanah
Haizulhizam Bin Yusoff
Penolong Pegawai Tanah
Muhammad Fuad Bin Abdul Rani
Pen. Pegawai Tanah
Noor Azida binti Azmi
Pelukis Pelan
Azlan bin Alias
Pembantu Tadbir (P/O)

Bahagian Pembangunan Tanah » Unit Hasil

Nama/Jawatan
Noraini Binti Isa
Pegawai Tadbir
Norlinawati Binti Mohd Amin
Penolong Akauntan
Mohd Nizam bin Md Said
Penolong Akauntan
Mohd Azuan bin Esmahadi
Pembantu Tadbir (Kewangan)
Noridah Binti Anuar
Pembantu Tadbir (Kewangan)
Afizah bt Mohd Derus
Penolong Akauntan
Norhidayah bt Ab. Risip
Penolong Akauntan
Mohammad Khafiz bin Karim
Pembantu Operasi
R. Ganesh A/L Rethanam
Penghantar Notis
Osman bin Ahmad
Penghantar Notis
Muhamad Zahiruddin bin Omar
Pembantu Tadbir (Kewangan) UTC
Saadiah Binti Sarip
Penolong Akauntan
Norliza Binti Nasir
Pembantu Tadbir (Kewangan)
Ayudianna Binti Mokhtar
Pembantu Tadbir (Kewangan)
Halizah Binti Hamzah
Penolong Akauntan
Nor Fatihah Binti Ab. Rahman
Penolong Akauntan
Siti Khadijah Binti Hanis
Pembantu Tadbir (Kewangan)
Noor Ashikin Binti Mat Saad
Pembantu Tadbir (Kewangan)
Fa'izah Binti Mat
Pembantu Tadbir (P/O)
Mohd Shafiq Bin Abd Rahman
Pembantu Tadbir (P/O)
Siti Aisah Binti Aman
Pembantu Tadbir P/O
Mohd Redzuan Bin Ramlan (UTC)
Pembantu Tadbir (Kewangan)
Muhamad Farid Bin Mohamad Shah (UTC)
Pembantu Tadbir (Kewangan)

Bahagian Pembangunan Tanah » Unit Pelupusan Tanah

Nama/Jawatan
Muhammad Zahiruddin bin Mohd Zahari
Penolong Pegawai Daerah (T)
Mohd Nor Bin Anwar
Ketua Pembantu Tadbir (Kanan)
Nurafzan Binti Jamaludin
Pembantu Tadbir (P/O)
Siti Nooresah Binti Ibrahim
Pembantu Tadbir (P/O)
Nor Azmezan Bin Yahya
Pembantu Tadbir (P/O)
Noor Khirulhaizat Bin Hasanuddin
Penolong Pegawai Tanah
Fatimah Binti Hj. Kassim
Pembantu Tadbir P/O
Norhafizah Binti Md Saman
Pelukis Pelan
Badreen Hakim bin Mohd Salleh
Pembantu Operasi

Bahagian Pembangunan Tanah » Unit Pembangunan Tanah

Nama/Jawatan
Nasshur bin Nordin
Penolong Pegawai Tanah (Tertinggi)
Hadifaizal Bin Harun
Penolong Pegawai Tanah
Aziman Bin Ahmad
Penolong Pegawai Tanah
Mohd Badiulzaman Bin Mohamed Abdul Halim
Penolong Pegawai Tanah
Mohd Khairi Bin Sulaiman
Penolong Pegawai Tanah
Mohd Azre Bin Zainal Abdin
Pen. Pegawai Tanah Gred
Kamarul Bazli Bin Mutar
Penolong Pegawai Tanah
Mohd Naim Bin Asa'ad
Penolong Pegawai Tanah
Azizah bt Awang
Pembantu Tadbir (Tertinggi)
Mohamad Nor bin Anwar
Pembantu Tadbir (Kanan)
Fatimah bt Salleh
Pembantu Tadbir (P/O)
Massitah Binti Tubari
Pembantu Tadbir P/O
Nuzaimah Binti Muhammad
Pembantu Tadbir (P/O)
Rubis Binti Ismail
Ketua Pembantu Tadbir (Kanan)
Massita bt Tubari
Pembantu Tadbir (P/O)
Nurasyikin Binti Yusof
Pembantu Tadbir (P/O)
Saadiah bt Abd Haniff
Pembantu Tadbir
Fairulnizam Bin Ab Rahman
Pembantu Tadbir (P/O)
Ishak bin Abd. Karim
Pembantu Awam
Azhar bin Mohd Nor
Penghantar Notis

Unit Perundangan


* Sila tukarkan [at] kepada @ apabila menghantar emel kepada senarai dibawah
Nama/Jawatan
Siti Rahayu bt Mokhtar Ruzaini
Pembantu Undang-undang
Juliana Binti Abdul Raman
Pembantu Tadbir (P/O)
PROFIL KORPORAT      Perutusan Pegawai Daerah    Mengenai PDTMT    Diari Pegawai Daerah    Exco Negeri Melaka    Carta Organisasi    Senarai Parlimen    Peta Lokasi    Piagam Pelanggan    Pencapaian Piagam Pelanggan